Іграшки з секс шопу дійсно пожвавлюють наше життя як вдома, так і за кордоном. Подорож з інтимними товарами виводять підготовку валіз на новий рівень. В Україні ще не так багато історій про те, як вмикається вібратор на пункті зважування багажу, або про те, як доводиться червоніти, пояснюючи, з якою метою перевозяться наручники. Але оскільки ми намагаємося йти в ногу з усім світом, то скоро таких "історій" у нас буде все більше.
   Спільна подорож для пари - це чудовий метод для підтримання здорових і тривалих стосунків, вона дає змогу відчути близькість, дає змогу возз'єднатися та поповнити запаси нових спільних спогадів. Поїздки також дають змогу зосередитися на сексуальному житті, без дітей за стінкою, собак у ногах і всіх обов'язків, що залишаться вдома. І щоб Ви не обрали будиночок з каміном у горах чи бунгало на березі моря, головна мета - об'єднання емоційно та сексуально.
 
    У багаж чи в ручну поклажу?
   Якщо Ви здасте іграшки в багаж, то ймовірність того, що доведеться червоніти, істотно зменшиться. Наприклад, Ви зможете уникнути ситуації, коли під час огляду ручної поклажі працівник аеропорту дістане щось «отаке» з Вашої сумки, а за Вами в черзі стоятимуть школярі або сім'я з дітьми. У багаж!!!
    Ретельно запакуйте іграшки.
    Запакуйте всі аксесуари для інтимних ігор у прозорі пластикові пакети. Розташуйте їх у центрі вашої валізи. Якщо ж ви вирішили брати їх із собою, то постарайтеся пояснити працівникам служби огляду, що оглядати Ваш багаж варто в приватному порядку.
 
 
Переконайтеся, що ВІН випадково не увімкнеться.
Дістаньте батарейки або акумулятори з іграшок для дорослих, щоб уникнути ймовірності їхнього мимовільного включення. Деякі сучасні забавки мають спеціальний блокувальний механізм, який треба не забути увімкнути на час подорожі.
 
Беріть іграшки без металевих деталей.
Якщо бондаж - це обов'язкова складова Ваших любовних ігор, запакуйте всі металеві деталі окремо в багаж, а також будь-які кайданки та фіксатори. Інакше Вам не уникнути пояснень із працівниками аеропорту. Варто пам'ятати, що вони значно обтяжать багаж.
 
Рідини в ручній поклажі.
Збираючи валізу в поїздку з коханим, слід пам'ятати, що на борт літака можна провозити рідини об'ємом не більш ніж 100 мл. Тому варто скористатися мінітюбиками змазок, олій та парфумів з феромонами. Якщо ж у Вас є вже улюблений бренд, який виготовляється лише у великих об'ємах, перелийте невелику кількість у менший флакончик.
 
Спробуйте щось нове.
Коли люди перебувають у відпустці, вони розслаблені й менше схильні до стресу. Це саме час спробувати нову іграшку або проекспериментувати з еротичними фантазіями. А може, Ви захочете, щоб хтось третій приєднався до вас? Краще здійснити це далеко від дому. А якщо Ви у великому місті, де є що подивитися, обов'язково завітайте до стрип-клубу чи вулиці «червоних ліхтарів».
 
Іграшка від іграшки різниться.
Завжди розглядайте правила перевезення багажу щодо конкретної іграшки, яку перевозите, та країни, до якої їдете. Так, не варто брати з собою дуже консервативні іграшки, такі як реалістичний фалоімітатор. Краще зупинити свій вибір на аксесуарах невеликого розміру або тих, що маскуються під інші предмети (наприклад вібратор-помада).
 
Не брешіть працівникам аеропорту.
Коли пакуєте іграшки з магазину для дорослих, заздалегідь підготуйтеся, як будете представляти їх незнайомцю. Якщо під час огляду багажу у Вас запитають, що це - не думайте, що Вас провокують. Працівники можуть справді не знати, на що вони дивляться. Не обманюйте, це лише додає запитань.
 
Надсилайте нові покупки з секс шопу напряму до готелю.
Ви можете зважитися на покупку «з перчинкою» вже перебуваючи за кордоном. Чи то еротична білизна, чи то DVD місцевою мовою, попросіть продавця надіслати Вам покупку в готель у нейтральній упаковці. Так Ви уникнете будь-яких незручностей.
 
Вивчіть закони країни, в яку їдете.
Закони та правила подорожей з іграшками для дорослих можуть відрізнятися в різних державах. Варто подбати про те, щоб дізнатися про політику щодо інтимних товарів у тій чи іншій країні. Наприклад, незаконним вважається володіння секс іграшками та порнографією в Індії, Саудівській Аравії та ОАЕ.
   Якщо дотримуватися правил і заздалегідь все гарненько продумати та підготувати, то будь-яка поїздка буде в радість. Подорожуйте із задоволенням, збагачуйтеся враженнями не тільки від нових стан, а й одне від одного.