Хоч би що там говорили психологи та численні дослідники в галузі сексу, головним об'єктом чоловічої сексуальності був і завжди буде пеніс. І як би не одягалися, не поводилися, не фліртували і не позували чоловіки, в кінцевому підсумку будь-яка жінка хоче знати (а ще краще - бачити), яким же членом володіє залицяльник.

    Жіночий інтерес до чоловічої гідності непохитний й непереборний, як і сам сексуальний потяг. А всі чоловіки, своєю чергою, бажають пишатися тим, що перебуває в них трохи нижче пояса, і зворушливо страждають, якщо габарити їхнього еротичного інструменту не відповідають якимось банальним стандартам.

     В епоху інтернету і доступної сексуальної інформації тільки недбалі та неосвічені чоловіки не читали наукові роботи про довжину дітородних органів. Усі кругом тільки й роблять, що повторюють: розмір, мовляв, - це не найголовніше. І взагалі: точка G розташована в першій третині вагіни, до неї й найменший член дістане. А за товщиною всі пеніси майже однакові. Тож усі ці розмови - не для обізнаних людей.

Однак, переважна частина чоловіків не тільки не заспокоїлася, а навіть ще затятіше почала прагнути до більших розмірів. Усі начебто вирішили, що в такий спосіб сексологи втішають невдах із членами розміром з котушку ниток, який дістає тільки до цієї самої точки G, а саме - 3 сантиметри, і не більше. Та й жінки, які завжди стверджували, що головне в сексі - ніжність і взаєморозуміння, якось зовсім неохоче в це вірять. І справді: десь на підсвідомому рівні у будь-якої жінки сидить бажання відчути в собі більший й міцніший пеніс, і дуже часто ніжності в цих фантазіях місця немає. Загалом, просвітлюй народ, не просвітлюй - результат один. Усі хочуть, щоб статевий орган був великим, а то й величезним. І боротися з цим бажанням марно....

  На превелике щастя для жінок і великий успіх для чоловіків це питання все-таки вирішили виробники секс іграшок. І якщо природа не наділила Вашого обранця значних розмірів статевим органом, то можна купити спеціальну насадку-подовжувач. І тоді проблема самовираження через розмір пеніса зникне сама собою. Навіть більше того: дуже часто після застосування таких насадок у чоловіків підвищується самооцінка, адже з нею можна досягти досить непоганих результатів. І тоді на перший план вийде не кількість, а якість, й у світі побільшає на одну пару, обізнану про розміри пенісів.

    До того ж майже всі насадки мають елементи додаткової стимуляції, які на ділі готові довести, що розмір - далеко не найважливіше. А в такому разі будь-який член перетвориться на могутню зброю сексуальної інквізиції і без оргазму точно нікого не залишить.

      Загалом, про розміри пенісів сперечалися і будуть сперечатися ще дуже довго. Але комплексувати з цього приводу - остання справа. І поки Ви сумніваєтеся, ми займаємося сексом. Або вже не сумніваєтеся?