Материнство - це прекрасно. З цим новим статусом на жінку лягає безліч обов'язків. Але безумовно варто пам'ятати, що ставши мамою, Ви маєте бути ще й бажаною жінкою в очах свого чоловіка.
  Стандартний період відновлення після пологів 4 - 6 тижнів. На цей термін гінекологи радять зробити паузу в сексуальному житті, адже потрібен час, щоб організм відновився. Для кожної жінки цей період проходить індивідуально, в одних швидше, в інших довше. Але загалом, через півтора місяця варто відвідати гінеколога, який скаже, чи все гаразд і чи можна повертатися до інтимної близькості. Багато жінок після пологів навіть думати не хочуть про секс. І це не дивно, оскільки пологи - це величезний стрес для організму. Страх хворобливих відчуттів, післяпологова депресія, відсутність бажання.
Для комфортнішого повернення в насичене сексуальне життя скористайтеся перевіреними методами:
Дуже часто жінки, які не встигли повернуться у форму після пологів, сумніваються, що матимуть спокусливий вигляд в очах свого чоловіка. У період відновлення радимо придбати кілька еротичних нарядів, сексуальну білизну і панчохи. Звісно ж, заняття собою та своїм тілом, якнайкраще піднімуть Вашу впевненість у собі, але гарна білизна зможе приховати Ваші маленькі недоліки та підкреслити переваги Вашого тіла, поки Ви входитимете у форму. Секс після пологів буде набагато приємнішим, якщо жінка почуватиметься більш жіночною та сексуальною.
Після пологів м'язи піхви втрачають тонус, і це може позначитися на інтимній близькості та відчуттях обох партнерів. Але є оптимальне рішення такої проблеми - це вправи з вагінальними кульками. Ці вправи повертають тонус м'язам і покращують кровообіг тазового дна. Тренування підвищують чутливість, а це покращує якість сексу і кількість оргазмів.
Після народження дитини, як би сильно не була збуджена жінка, у неї виділяється недостатньо природної змазки. Та й інтимна мускулатура може бути ослабленою після пологів, що викликає страхи, як не отримати, так не подарувати належного задоволення. Розв'язати ці проблеми можна з легкістю за допомогою лубрикантів та інтимної післяпологової косметики. Вибирайте нейтральні та живильні змазки на водній основі, а також гелі з ефектом звуження вагінальних м’язів. Змазки не тільки "зволожать" Ваш секс, підтягнуть тонус, підживлять шкіру в найінтимніших місцях, а й зроблять Ваш інтим більш чуттєвим.
 Щоб відновити сексуальні стосунки після таких важливих періодів, як вагітність і пологи, немає універсального рецепта. Але кілька основних правил є:
 - будьте обережні в перший час;
 - вибирайте комфортні для вас пози;
 - пам'ятайте про прелюдію;
 - не допускайте больових відчуттів.
Часто подружні пари, які прожили понад 5 років у шлюбі, можуть і не знати, що може порадувати другу половинку в ліжку. Але так бути не повинно, адже потрібно говорити про свої почуття і бажання, не боятися експериментувати. І якщо між партнерами присутнє терпіння, взаєморозуміння, то секс може стати навіть кращим, ніж до пологів. Дозвольте організму відновитися, розбудити колишню пристрасть і знову увійти у смак сексуальної насолоди!  І будьте впевнені, товари з секс шопу зможуть Вам у цьому допомогти на 100%!